KONST / Litografier / Färglitografi 11654065
nr 1165 4065
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Sign ej numrerad, ur Fredmans epistlar, motivet: 41x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:53:32
21/2 23:09:23
700 kr
25/2 14:40:41
Peter Dahl (f. 1934)